Publicat 20 Iun 2008 | Reactualizat 19 Iul 2008 | Expiră 21 Iul 2008

AGENTI ASIGURARI - pentru Agentia Judeteana Iasi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* Experienta in domeniul vanzarilor directe constituie un avantaj;
* Bune abilitati de comunicare si negociere;
* Initiativa si spirit antreprenorial;
* Perseverenta;
* Seriozitate.

Descrierea jobului

* Identificarea si contactarea potentialilor clienti;
* Promovarea serviciilor companiei;
* Negocierea si incheierea de asigurari;
* Administrarea propriului portofoliu de clienti;

* Pachet de comision atractiv si motivant;
* Cursuri de pregatire profesionala;
* Program flexibil;
* Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala.

Compania BT Asigurări Transilvania, prezentă pe piaţa românească încă din 1994, răspunde cu maximă eficienţă şi responsabilitate nevoilor de asigurare ale tuturor categoriilor de clienţi, de la marile companii naţionale la persoane fizice. BT Asigurări, cu sediul central la Cluj-Napoca, operează în toată ţara printr-o reţea teritorială formată din peste 267 de unităţi. Din anul 2006 BT Asigurări a intrat în topul primelor 10 companii de asigurare la nivel naţional, consolidându-şi astfel prezenţa teritorială pe piaţă. Din ianuarie 2008 BT Asigurari face parte din compania multinationala Groupama, lider mutualist al asigurarilor in Franta, a carei experienta si profesionalism vor continua trendul ascendent al companiei pe piata asigurarilor din Romania.

Expirat
AGENTI ASIGURARI - pentru Agentia Judeteana Iasi  -  BT Asigurari Transilvania