Publicat 15 Aug 2007 | Reactualizat 13 Sep 2007 | Expiră 15 Sep 2007

AGENTI ASIGURARI, INSPECTORI ASIGURARI

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in asigurari sau in vinzari
- Atitudine pozitiva, initiativa si perseverenta;
- Aptitudini foarte bune de prezentare, negociere si relationare;
- Deschidere pentru activitatea in echipa;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel) - pentru inspectori

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Promovarea serviciilor IDS BROKER DE ASIGURARE REASIGURARE pe piata locala a asigurarilor
Se ofera:
- Pachet salarial motivant;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniu

Descrierea companiei

IDS BROKER DE ASIGURARE REASIGURARE

INSPECTOR ASIGURARI si AGENTI DE ASIGURARI

Cerinte:
- Experienta in asigurari;
- Atitudine proactiva, initiativa;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel).

- Promovarea serviciilor IDS BROKER DE ASIGURARE REASIGURARE pe piata locala a asigurarilor.

Se ofera:
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniu.

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna scrisoare de intentie, cu precizarea postului dorit, si un CV prin fax la numarul 0356459000 sau 0356 459800 e-mail: ciprian_m_ene@yahoo.com; Toate aplicatiile vor fi tratate confidential. Numai persoanele selectionate vor fi anuntate in vederea participarii la interviu

Expirat
AGENTI ASIGURARI, INSPECTORI ASIGURARI  -  IDS BROKER DE ASIGURARE REASIGURARE