Publicat 04 Oct 2006 | Reactualizat 02 Nov 2006 | Expiră 04 Nov 2006

Agent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana serioasa, cu simt dezvoltat de raspundere, capabila sa lucreze sub conditii de stres, contra unui termen limita.

Orientare buna in oras (Barlad, Caracal sau Piatra Neamt).

Detinerea unui autoturism si disponibilitatea de a face livrarile cu el.

Descrierea jobului

Curierat rapid local

Responsabilitati:
- livrarea/ ridicarea la termen a cargo-ului

Beneficii:
- plata la comision

Oferim servicii de curierat si coletarie rapida, servicii postale la nivel national in sistem door-to-door, servicii de gestionare si livrare a documentelor cu regim special.

www.fastcourier.ro
0728.999.640

Expirat
Agent  -  Fast Courier

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles