Publicat 27 Nov 2005 | Expiră 28 Dec 2005

Agent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- muncitor, foarte sigur pe el intrucat munca implica gestionarea unor sume mari de bani
- masina proprie constituie avantaj
- suportarea in anumite zile a unui program prelungit
- nu exista cerinte de varsta sau studii

Descrierea jobului

Jobul se refera la campania de iarna RCA 2006.
- pachet salarial motivant: 4000000 + 5% din incasari (incasarile medii in aceasta campanie sunt de 100.000.000)
- colaborarea cu o societate de prestigiu din Romania
- in caz ca aveti o masina pentru perioada campaniei beneficiati de inca 2000000 pentru folosirea acesteia in folosul firmei. Masina va stationa pe toata durata campaniei deci nu va fi uzata.
- pachet salarial mediu deci de 11000000 pentru o perioada de o luna

Societate de top intre societatile de profil din tara. Detaliile le veti primi in urma interviului.

Expirat
Agent  -  OFERTA IARNA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles