Publicat 23 Iul 2008 | Expiră 23 Iul 2008

Agent

CONFIDENTIAL
10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru detalii va rugam trimiteti mail la lyoness.romania@yahoo.com sau la nr de tel 0766232351

Descrierea jobului

Pana acuma ati fost la cumparaturi?
Ati primit bani inapoi?
De acum primiti bani inapoi.
Cum?
Folosind un card de cumparaturi.
Aveti pana la 20% discount la cumparaturile facute in magazinele partenere.
Printre cele mai cunoscute societati partenere sunt Real, Domo, Lukoil si multe altele.
Inscriere gratuita.
Castiguri substantiale

Societatea este o intreprindere cu o dezvoltare rapida, care functioneaza cu succes in 9 tari europene. In Sucursalele sale este garantata zilnic derularea activitatii si schimbul interpersonal de informatii de afaceri.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles