Publicat 05 Apr 2005 | Reactualizat 06 Apr 2005 | Expiră 06 Mai 2005

Agent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta minima in turism sau servicii turistice (hotelarie, agentii de turism)
- experienta minima in marketing si/sau vanzari
- limba engleza scris- vorbit foarte bine
- (fanceza si/sau germana reprezinta un avantaj )
- Operare PC (Microsoft Office) , Internet
Avantaj: studii superioare, acreditare IATA –ticketing, brevet de tuism sau alte atestari in turism intern/extern.

Descrierea jobului

persoana tanara, dinamica cu prezenta fizica agreabila care va avea ca prim obiectiv organizarea deschiderii agentiei, functionarea operativa, realizarea planului de afaceri, contractari, rezervari si urmarirea derularii actiunilor turistice.

TravelArt , agentie de turism nou infiintata cu sediul in Bucuresti, cu obiect de activitate in asigurarea serviciilor turistice on-line si consultanta in turism cauta director (manager) de agentie

Expirat
Agent  -  Travelart