Publicat 14 Apr 2008 | Reactualizat 13 Mai 2008 | Expiră 15 Mai 2008

agent

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana serioasa cu simtul raspunderii

Descrierea jobului

angajatul trebuie sa gaseasca si sa tina legatura cu asociatiile de proprietari si cu alti clienti gasiti de acesta in vederea incheieri cotractelor individuale sau colectice pentru realizarea de catre societatea noastra a lucrarilor de interfonie, instalatii de iluminat cu senzori pentru casa scarii,contorizari individuale apa consum, tamplarie de PVC cu geam termopan ,constructii si termoizolatii exterioare pentru blocuri si cladiri

Descrierea companiei

suntem o firma in dezvoltare

Expirat
agent  -  Ideea Prest srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles