Publicat 19 Ian 2008 | Reactualizat 17 Feb 2008 | Expiră 19 Feb 2008

agent

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

sa detina autoturim,si un bun pentru gajare in partida cu marfa oferita (50%)
experienta in distributie
cunoaterea pietei in zona de lucru(judetele limitrofe)
sa detina o societate sau sa-si faca una pt.contractul dintre noi,mai simplu e persoana fizica autorizata pretul e mic
sa cunoasca operatiunile ce necesita facturarea si tinerea unei gestiuni
ajunge...

Descrierea jobului

sa distribuie marfurile puse la dispozitie (bijuterii si ceasuri)la magazinele de profil din zona sa ,sa dezvolte o piata in zona dupa care vom cistiga impreuna
procentul din cit se incaseaza e de 10 %+toate cheltuelile decontate ,benzina,hotel ,diurna etc.
pt.a va face o idee cel mai slab agent face un venit de 50 mil pe luna la un stoc de 1,5 miliarde deci vinde 500 mil fara tva lunar.

importator si distribuitor bijuterii argint,aur,ceasuri mai multe pe fharaon punct ro

Expirat
agent  -  sc fabi distribution srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles