Publicat 17 Apr 2008 | Reactualizat 16 May 2008 | Expiră 18 May 2008

Agent vinzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- experienta in distributie minim 1 an ;
- studii minim medii ;
- initiativa, dinamism, spirit de echipa, orientare spre rezultate;
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- permis auto categoria B;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- gestionarea si dezvoltarea retelei de clienti;
- negocierea contractelor comerciale;
- supervizarea continuitatii livrarilor;
- mercantizarea produselor conform standardelor firmei;
- atingerea obiectivelor stabilite pentru vanzari.
Oferta
- pachet salarial atractiv, in functie de performante;
- posibilitati de promovare;
- activitate intr-un colectiv tanar si dinamic.

Comercializarea rochilor de mireasa cu toate accesorile si pantofilor de gala si mireasa en-gros si en-detail.

Expirat
Agent vinzari  -  Susana Fshion Cont