Publicat 15 Oct 2007 | Reactualizat 13 Nov 2007 | Expiră 15 Nov 2007

Agent Vinzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tenace,perseverent,serios,prezentabil, dornic de o cariera in vinzari.
Dispus la program prelungit.
Obligatoriu cu experinta in vinzari directe.
Constiincios, organizat si ordonat, initiativa proprie, comunicativ, inclinatii tehnice, capacitate de asimilare de cunostiinte noi, promptitudine, orientare customer care/service
experienta minima in vinzari - de preferat produse industriale

Descrierea jobului

- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu actualii clienti
- Identificarea potentialilor clienti;
- Negocierea contractelor cu clientii;
- Prezentarea produselor, atragerea clientilor, preluarea si procesarea comenzilor ;
- Transmiterea informatiilor despre piata si nevoile potentialilor clienti la sediu;

Descrierea companiei

www.twinoxide.ro

Expirat
Agent Vinzari  -  TWINOXIDE