Publicat 28 Aug 2007 | Reactualizat 26 Sep 2007 | Expiră 28 Aug 2007

Agent vinzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati de comunicare
Cunostinte de operare pe calculator: Excel, Word,
Minim studii medii,
Minim un an experienta in vanzari. Experienta in vanzari de carte constituie un avantaj.
Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Cresterea volumului de vanzari, promovarea produselor,
Monitorizarea nivelului de satisfactie si a nevoilor clientilor,
Mentinerea relatiei cu clientii,
Pachet salarial motivant.

Descrierea companiei

DESCRIEREA COMPANIEI :
Editura CD PRESS activeaza pe piata editoriala din Romania din 1994 si are o cifra de afaceri de peste 3.000.000 Euro anual. Editura este lider pe segmentul publicatiilor pentru copii si tineret. De asemenea, editura este un important furnizor de manuale scolare avizate de MECT. Editura a dezvoltat recent si un compartiment de dotari scolare.

Expirat
Agent vinzari  -  SC CD Press SRL