Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 31 Aug 2007 | Expiră 02 Aug 2007

Agent Vinzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii: minim studii medii
- Experienta minim 2 ani in domeniu; (experienta in domeniul vinzari covoare/mochete constituie un avantaj)
- Abilitati de comunicare si negociere
- Spirit organizatoric, integritate;
- Disponibilitate pentru efort si program prelungit;
- Fire dinamica, orientata spre performanta;
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Vanzari covoare/mochete
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Cresterea volumului de vinzari

Compania ofera:
-integrarea intr-o echipa tanara si dinamica;
-pachet salarial motivant, structurat pe criterii de performanta;
-autoturism de serviciu;
-telefon

RMC - Rupea Manufacturing Company (www.rmcrupea.ro) este unul dintre producatorii europeni importanti de covoare din fibra naturala, covorase scari, stergatoare si furnizor important al marilor lanturi de magazine DIY din UE. Compania este activa in domeniul productiei, al distributiei si retailului, operand structuri de vanzare nationale si internationale.

Expirat
Agent Vinzari  -  SC RMC Rupea Manufacturing SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles