Publicat 27 Apr 2007 | Reactualizat 10 Mai 2007 | Expiră 12 Mai 2007

Agent Vinzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostiinte vinzari, operare PC, limba engleza, prezenta placuta, dinamism, seriozitate, abilitati comunicare, corectitudine, adaptabilitate, insistenta, tinuta curata si ingrijita.
Experienta minim 1 an.

Descrierea jobului

- Prospectare piata IMM, abordare clienti si ofertare, forta directa de vinzari pentru dezvoltarea afacerii, focusata pe: software financiar-contabil pentru fluxul de numerar in timp real; software de diagnosticare a activitatii IMM; web-site; implementare ISO; solutii IT si reorganizare; managementul afacerii si managemnt financiar contabil; traininguri specifice.
- BENEFICII: Salariu fix + comision (grila), birou, PC, telefon mobil.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Clientul nostru \" FLUX-Top Services SRL\" este o firma de consultanta in afaceri pentru I.M.M., infiintata in 2005.
Cifra de afaceri a clientilor din portofoliu oscileaza intre 200000-8500000 Eur.
CV se pot trimite si pe adresele:
flux@b.astral.ro ; fluxtopservices@yahoo.com ;
www.flux-international.ro

Expirat
Agent Vinzari  -  flux international srl