Agent verificare, informare, constientizare - Timisoara si Lugoj

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii medii absolvite (studiile superioare reprezinta avantaj);
  • Permis de conducere categoria B - obligatoriu;
  • Masina personala cu contract de comodat - reprezinta avantaj;
  • Disponibilitate pentru munca de teren (aprox. 95% din timpul lucrat);
  • Abilitati de comunicare;
  • Atitudine proactiva;
  • Cunostinte despre managementul deseurilor – constituie avantaj;

Descrierea jobului

  • Verificarea/manipularea continutului recipientilor (pubelelor) destinati depozitarii deseurilor municipale;
  • Monitorizare/ identificare neconformitati colectare deseuri de la beneficiarii serviciului de salubrizare Timisoara si Lugoj;
  • Prezentarea regulilor de colectare selectiva a deseurilor si de desfasurare a serviciului;
  • Realizarea planului de vizitare clienti in zona alocata;
  • Transmite mesaje de informare si constientizare in zona geografica alocata;
  • Preia feedback-ul clientilor si il comunica sefului ierarhic;
  • Asigura distribuirea materialelor publicitare (fluturasi, brosuri) in zona geografica alocata.

Beneficii:
  • salariu fix + tichete de masa + comision;
  • contract de munca pe perioada determinata de 6 luni;
  • training-uri de pregatire;
  • oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii reputabile, avand activitate regionala.

* Prin transmiterea cv-ului dvs pentru această poziție sunteți de acord cu preluarea și prelucrarea informațiilor personale, ce vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare în cadrul companiei RETIM ECOLOGIC SERVICE SA.

RETIM ECOLOGIC SERVICE- lider in colectarea selectivă a deșeurilor
Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos