Publicat 18 Sep 2006 | Expiră 19 Oct 2006

AGENT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

VA RUGAM CITITI ANUNTUL CU ATENTIE. CANDIDATII CARE AU APLICAT SUNR RUGATI SA-SI CITEASCA MAILUL INDICAT IN CV IN 48 ORE DE LA APLICARE PENTRU A AFLA DACA AU FOST PRESELECTIONATI SI CUM VOR FI PROGRAMATI LA INTERVIU.
- Perseverenta si seriozitate
- Abilitati de comunicare si negociere
- Dorinta de a invata si de a reusi
- Prezenta agreeabila, tinuta business
- Spirit antreprenorial

Descrierea jobului

- Perspectiva unor venituri substantiale
- Posibilitati rapide de promovare
- Mediu de lucru modern
- Training de specialitate

Descrierea companiei

Intermedieri servicii financiare

Expirat
AGENT VANZARI  -  4M IMPORT EXPORT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles