Publicat 15 Mai 2012 | Expiră 16 Iun 2012

Agent Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana serioasa, motivata, orientata spre rezultate, excelente abilitati de comunicare si negociere.
Experienta in vanzari constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:promovarea produselor incasarea facturilor mentinerea si imbunatatirea relatiilor cu clientii existenti identificarea de clienti noi
Beneficii: posibilitatea construirii unei cariere de succes in domeniul
vanzarilor masina de servici telefon mobil salariu motivant

Firma in continua expansiune, specializata in comercializarea de lavabile,
vopsele si materiale de constructii.

Expirat
Agent Vanzari  -  Eurocolor Retail SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles