Publicat 18 Aug 2007 | Reactualizat 19 Aug 2007 | Expiră 18 Aug 2007

AGENT VANZARI

CONFIDENTIAL
10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare / medii
- experienta in vanzari directe constituie un avantaj
- persoana dinamica si ambitioasa
- bune abilitati de comunicare si negociere
- spirit de echipa
- perseverenta in realizarea obiectivelor de vanzari
- dorinta de invatare si dezvoltare profesionala
- capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi

Descrierea jobului

Responsabilitati

- promovarea si distributia produselor din portofoliu
- prospectarea pietei in vederea gasirii potentialilor clienti
-oferirea de consultanta catre clienti, prezentari de solutii si incheierea de contracte
- participarea la programele de training

Se ofera
- posibilitatea de a lucra part time/ full time
- lucrul in cadrul unei echipe dinamice si profesioniste
- posibilitati reale de promovare
- castiguri atractive si motivante, functie de performante
- programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala

Descrierea companiei

CONSULTANTA IN AFACERI SI MANAGEMENT

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

AGENT VANZARI  -  CONFIDENTIAL