Agent vanzari

ARELUX SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Experienta relevantă in domeniul instalațiilor electrice si in vânzarea corpurilor de iluminat tehnice și decorative obligatorie;
- Studii superioare tehnice de specialitate (constituie avantaj);
- Experienta in vanzari B2B
- Experienta in colaborarea cu proiectanți de sisteme electrice, arhitecți, designeri, companii care vând produse de iluminat;
- Capacitate de a invata;
- Comportament etic si moralitate ridicate;
- Sa fie persuasiv in relatia cu clientii;
- Sa-si doreasca o relatie de munca pe termen lung;
- Hotarat si orientat spre rezultat;
- Sa respecte procedurile companiei si sistemele de raportare;
- Permis conducere categoria B si experienta in condus.
- Gestionarea relatiei cu distribuitorii de produse de iluminat și electrice la nivel national;
- Vanzarea produselor din portofoliul companiei(corpuri de iluminat, sisteme și soluții de iluminat);
- Oferirea de consultanta tehnica;
- Prospectarea si crearea de clienti noi pe intreg teritoriul Romaniei;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu partenerii existenti.

Descrierea jobului

- Gestionarea relatiei cu clienti B2B
- Vanzarea produselor din portofoliul companiei ARELUX SRL(corpuri de iluminat);
- Oferirea de consultanta tehnica si solutii;
- Prospectare si crearea de clienti noi pe intreg teritoriul Romaniei;

Oferta:
- Pachet salarial motivant + bonus vanzari;
- Masina, laptop si telefon de serviciu;
- Mediu de lucru profesionist intr-o companie in dezvoltare.

Descrierea companiei

ARELUX SRL
Succesul de care ne-am bucurat in ultimii ani ne recomandă drept unul dintre principalii furnizori de soluții de iluminat de pe piață.
Pe lânga marca ARELUX , grupul nostru de companii vă propune și alte mărci (Smarter, Redo Group, Incanti) capabile să ofere împreună mai mult de 5.000 de articole într-o ofertă care să satisfacă fiecare tip si preferință de iluminat, atât pentru interior cât și pentru exterior.
Întrucât lumina are nevoie constantă de energie pentru a iradia, eforturile noastre sunt neîntrerupte, cercetarea, dezvoltarea si analiza exigențelor pieței fiind subiectul preocupărilor noastre zilnice.
Totul este in final transformat in corpuri de iluminat capabile să aprindă o lumină care pune in evidență ambientele, locurile si stilurile.
Publicat 5 Dec. 2022 Expiră 4 Ian. 2023

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.