Agent vanzari

Emax Real Estate Dubai S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Vino alături de noi pentru a da un nou suflu carierei tale!
Ce dorim?
Suntem în căutarea unui coleg/ă care să fie dornic/ă să cucerească piața imobiliară premium prin muncă, perseverență, abilitățile de comunicare, socializare și prezentare și cu cel puțin 5 ani vechime în domeniul imobiliar.

Descrierea jobului

Ce vei face?
Vei prospecta piața în căutarea de clienți
Vei promova proprietăți exclusiviste din Dubai și vei găsi clientul cel mai potriviți pentru acestea
Vei asista clienții de-a lungul întregului proces de alegere și achiziție a unei proprietăți
Îți vei organiza singur timpul și munca
Vei administra baza de date a clienților și vei păstra legătura cu aceștia
Vei încheia tranzacții și bineînțeles vei încasa comisioane importante

Ce beneficii vei avea?
Posibilitatea de a câștiga venituri considerabile, proporționale cu munca depusă (2000 euro net/ lunar + 0.5% comision din vânzările realizate).
O echipă gata să te sprijine oricând
Recunoașterea meritelor profesionaleUn mediu plăcut de lucru, modern, dinamic

Emax Real Estate Dubai, prima agenție care a adus succesul imobiliar din Dubai în România.
Publicat 22 Sept. 2022 Expiră 22 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.