Agent Vanzari

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul din clientii sai, companie multinationala din sectorul vanzarilor de utilaje

Responsibilities:

  • Administrarea si dezvoltarea portofoliului de client;
  • Identificarea de noi distribuitori;
  • Identificarea de noi centre de service;
  • Urmareste incasarea facturilor pentru clientii alocati
  • Responsabil cu indeplinirea target-ului de vanzari lunar, trimestrial, annual
  • Eligibil pentru bonus trimestrial in functie de realizarea KPI
  • Abilitati tehnice

Candidate Profile:

  • Studii superioare de specialitate;
  • Experienta de minim 2 ani intr-un post similar din vanzari;
  • Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
  • Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
  • Cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);
  • Permis de conducere categoria B.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 6 iun. 2022 Reactualizat 4 iul. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos