AGENT VANZARI

EURO NARCIS SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoană care:
- își dorește un loc de muncă stabil cu perspective de dezvoltare profesională;
- manifestă orientare spre rezultat și are o atitudine proactivă;
- deține bune abilități de comunicare și negociere;
- este capabil să identifice nevoile clienților și să propună soluții de îndeplinire a acestora;
- are studii superioare în domeniile Economie, Management sau Inginerie.
- deține permis auto categ. B și este disponibilă pentru deplasări în zona arondată.

Descrierea jobului

Atribuții și responsabilități:
- Negociază și vinde produsele și serviciile companei în acord cu politicile comerciale și obiectivele postului;
- Răspunde de situația încasărilor pentru vânzările efectuate, conform condițiilor comerciale negociate;
- Urmărește respectarea condițiilor comerciale agreate cu fiecare client în parte;
- Menține și îmbunătățește imaginea companiei în piață prin merchandisarea produselor la raft;
- Implementează în piață politicile de marketing / campaniile promoționale.

Beneficii:
- Salariu motivant și bonusuri
în funcție de performanțe;
- Autoturism de serviciu;
- Smatphone de serviciu;
- Instruire
specifică postului;
- Posibilități de dezvoltare profesională;
- Carduri cadou
pentru diferite ocazii.

Euro Narcis este o companie românească cu 20 ani experiență în domeniul importului și distribuției elementelor metalice pentru asamblarea lemnului și nu numai. Gama de produse comercializată de Euro Narcis cuprinde: vincluri și plăci de îmbinare, papuci de grindă și de reazem, cămășuieli aplicate și încastrate pentru fixarea stâlpilor din lemn, feronerie pentru porți, garduri și mobilier, kituri pentru porți, șuruburi, dibluri și alte accesorii sau sisteme de fixare.

Seriozitatea, promptitudinea și profesionalismul sunt principiile care ne ghidează, iar calitatea produselor și serviciilor oferite ne recomandă ca parteneri de încredere pe termen lung.

Euro Narcis a investit în ultimii doi ani într-un sistem de depozitare performant ce include un soft WMS și tehnologie de ultimă generație pentru picking semi - automat, pentru a reduce la minim termenul de livrare al comenzilor.

Investim în oameni, tehnologie și logistică pentru a ne menține competitivi și pentru a oferi o experiență confortabilă angajaților dar și tuturor colaboratorilor noștri.

Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 3 Iul. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.