AGENT VANZARI

HERCESA 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Absolvent studii superioare;
- Orientare catre client, cu excelente abilitati de comunicare, persuasiune, relationare si negociere;
- Persoana dinamica, ordonata, proactiva, pregatita pentru asumarea responsabilitatilor;
- Bune abilitati organizatorice, creativitate, capacitate si viteza de reactie, spirit de echipa;
- Experienta anterioara in vanzari directe si in lucrul cu clientii;
- Experienta in domeniul imobiliar constituie un avantaj;
- Cunoasterea si practica reala si corecta a procesului de vanzare si a administrarii portofoliilor de clienti;
- Utilizare pachet MS Office la nivel avansat (Word, Excel, Power Point, Outlook);
- Buna cunoastere a limbii engleze (scris si vorbit), limba spaniola constituie un avantaj;
- Prezenta si atitudine profesionala.

Descrierea jobului

- Desfasoara o activitate de informare si vanzare, folosindu-si toate abilitatile;
- Elaboreaza si pregateste documentele si suportul pentru vanzari;
- Pastreaza direct si constant legatura cu clientii, identificand nevoile acestora;
- Gestioneaza relatia cu clientii si administreaza documentatia interna si externa aferenta fiecarui client;
- Prospecteaza piata si elaboreaza si prezinta catre Directorul de Vanzari rapoarte periodice sau la cerere (situatia clientilor, a vanzarilor si a activitatilor specifice, evolutia pietei de profil si a activitatii concurentiale etc).

Hercesa este unul dintre primii dezvoltatori imobiliari spanioli, sloganul nostru fiind “Pasion Inmobiliaria”. Cu o experienta de peste 40 de ani in domeniul imobiliar, avand sediul central in Spania, suntem prezenti prin intermediul delegatiilor noastre in Romania, Republica Ceha, Portugalia, Ecuador, Panama… Suntem o echipa numeroasa in intreaga lume, profesionisti si motivati, lucrand intr-un mediu pozitiv care asigura stabilitate si ofera sansa dezvoltarii carierei profesionale.
Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 27 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.