Agent Vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 400 - 1400 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii;
  • Experiență într-un post similar minim 1 an;
  • Cunoștințe PC (pachet Office, web, social media);
  • Cunostinte despre notiunile de baza din domeniul obiectelor sanitare;
  • Profesionalism, abilitati de comunicare si organizare bine dezvoltate;
  • Perseverență, atitudine pozitivă, atenție la detalii;
  • Persoană energică, comunicativă, orientată către client și responsabilă;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Consiliere si recomandare produse sanitare;
  • Promovarea produselor companiei, în funcție de nevoile consumatorilor;
  • Intretinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii;
  • Gestionarea comenzilor primite.

​Compania GRAVENA este importator exclusiv de obiecte sanitare marca Creo Ceramique, Idevit, Formina, Rea în Romania și în Republica Moldova. Soluțiile noastre sanitare sunt diferențiate de concurenți prin design modern și cea mai înaltă calitate. Brand-urile noastre premium, exclusiviste se disting prin design-ul de excepție al unor producători cu renume în domeniu. Produse sanitare sunt inovative din punct de vedere tehnologic, constructiv și reprezintă soluții de ultimă generație. Prin natura lor, obiecte sanitare de lux Gravena, Idevit, Creo Ceramique, Formina, Rea sunt obiecte sanitare calitative, care conferă valoare întregii proprietăți.Pentru mai multe informatii : 0757082222, 0741233233
Publicat 25 mai 2022 Reactualizat 22 iun. 2022 Expiră 24 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos