Agent vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ne dorim un Agent vanzari in echipa noastra din Dej si ne-am bucura sa ai:

- experienta in vanzari;
- cunoasterea industriei automotive;
- permis de conducere categoria B;
- cunoasterea limbii engleze;
- gandire si actiune orientate catre client.

Descrierea jobului

Vei avea ca si responsabilitati principale:

- implicarea in procesul de dezvoltare si extindere a business-ului;
- atragerea de clienti si proiecte noi si profitabile;
- identificarea si actualizarea continua privind noile tehnologii si tendinte de pe piata;
- cooperare stransa cu departamentele conexe (Project management, Dezvoltare, Achizitii etc.);
- evaluarea comparativa a concurentilor si a produselor acestora.

Iti oferim:

- pachet salarial corect si competitiv: transport decontat, prime de sarbatori, prime de vacanta, tichete de masa;
- training de specialitate in Germania;
- mediu de lucru placut, in cadrul unei echipe tinere si dinamince;
- posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie moderna, cu perspective frumoase de viitor.

Sauter Turning Process SRL a fost infiintata in 2015 si este o subsidiara a Sauter Gmbh, o companie germana de succes cu o experienta de peste 80 de ani in fabricarea de piese strunjite de inalta precizie. Sauter GmbH are doua locatii in Germania situate in regiunea Schwabische Alb, Wehingen, respectiv Aldingen si este una dintre cele mai importante companii high-tech in domeniul proceselor de strunjire si frezare, cu un numeros parc de utilaje moderne. Activitatea firmei a inceput in 1942, ca o societate de familie, ajungand azi la un numar de 450 angajati si ocupand un loc important in randul furnizorilor pentru industria auto. Cu o productie de peste un milion de piese pe zi si o experienta de zeci de ani, Sauter GmbH este una dintre cele mai importante companii din regiunea Schwabische Alb si un important partener de afaceri al industriei auto. Sauter Turning Process SRL dezvolta solutii complete de productie si logistica pentru piese strunjite si asambluri si, pe langa procesul de strunjire, ofera urmatoarele procese: frezare, rectificare, calire si controlul calitatii.

Publicat 23 mai 2022 Reactualizat 22 iun. 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos