AGENT VANZARI

ANGHEL N.G. SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

CANDIDATUL IDEAL:
  • Persoana cu initiatita, ordonata si precisa;
  • Usurinta in comunicare si abilitati de negociere dezvoltate;
  • Rezistenta la lucru sub presiune (indeplinire obiective vanzari, recuperare solduri, etc.);
  • Constituie avantaj experienta pe un post similar;
  • Studii superioare, de preferat tehnice sau economice;
  • Abilitati excelente de utilizare Microsoft Office.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • Promoveaza si vinde produsele in mod direct;
  • Defineste, dezvolta si implementeaza programe de vanzari;
  • Evalueaza corect oportunitatile de afaceri din zona desemnata;
  • Promoveaza produsele companiei, identifica potentiali clienti si ii fidelizeaza pe cei existenti;
  • Executa intregul proces de vanzare, negociaza termenii comerciali si asigura servicii post-vanzare; Dezvolta portofoliul de clienti, indeplineste cerintele operationale, isi programeaza fiecare sarcina si este orientat spre rezultate;
  • Asigura suport operational clientilor si tine inregistrari corecte, prezentand periodic rapoarte de vanzari si analize de piata.

BENEFICII:
  • Salarizare motivanta ;
  • Integrare intr-o echipa de profesionisti cu reale posibilitati de afirmare;
  • Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale in cadrul companiei.
Publicat 18 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos