Agent Vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 8000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ambitios, corect si implicat
Comunicativ
Abilitati bune de negociere si vanzare directa
Disponibil sa se integreze in echipa noastra, cu o dorinta pentru perfectionare si dobandire de cunostinte noi pe domeniu in care activam.
Posesor permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

Descriere job:
Identificarea de noi clienti;
Realizarea masuratorilor necesare intocmirei ofertelor de pret;
Contractarea si urmarirea lucrarilor in curs;
Promovarea produselor din portofoliu;
Atitudine pozitiva si dorinta de a evolua;

Beneficii:
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Instruire si formare profesionala in acest domeniu;
Masina / laptop / telefon de serviciu;
Salariu motivant;
Bonusuri in functie de performanta.

Mavas Trade este o companie romaneasca infiintata in anul 2008, avand ca principal obiectiv de activitate proiectarea, realizarea si montarea ferestrelor si a usilor de tip termopan. Asigurăm lucrări eficiente cu materiale de calitate superioară folosind tehnologii de ultimă generație. Experienta si profesionalismul ne permit sa facem fata celor mai exigente cerinte venite din partea fiecarui client!
www.mavastrade.com
office@mavastrade.com / 0744567441 / 0752356334
Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022