AGENT VANZARI

Promastil S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Alesd, Beius și alte 3
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2000 - 8000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam colegi noi pentru dezvoltarea echipei de vanzari
Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare,negociere si vanzare.

Descrierea jobului

Cerinte:
- Nivel studii: cel putin nivel liceal
- Posesor permis de conducere categ. B
- Disponibilitate la deplasari pe o raza de aprox 100 km in jud bihor si in imprejurimi
- Atingerea obiectivelor de vanzari
prospectarea pietei, identificarea de noi clienti si oportunitati de dezvoltare a business-ului, avand in vedere acoperirea deplina a zonei de vanzare;
- Efectuarea panotajelor si de executarea masuratorilor (lucru la inaltime);
- Intocmirea ofertelor comerciale pentru clientul final, in special persoane fizice, conform necesarului de material calculat in urma masuratorilor efectuate;
- Negocierea de contracte in limitele de competenta stabilite de companie
- Incasarea sumelor pentru marfa vanduta.
- Nu dorim candidati care se multumesc doar cu salariul fix
- Munca unui reprezentant vanzari se desfasoara in proportie de peste 90% pe teren.

Responsabilitati :
- Promovarea si vinderea produselor firmei
- Colaboreaza cu ceilalti membri ai echipei din departamentul de vanzari

Bеneficii:
- Salаriаl motivаnt (salariu fix + procent vanzari)
- Reprezentantii de vanzari harnici isi pot chiar dubla sau tripla salariul in fiecare luna.
- Posibilitate de DEZVOLTARE profesionala
- Masina se poate parca la domiciliu

Promastil srl este distribuitorul nr 1 in acoperisuri metalice in jud bihor cu un portofoliu de peste 1500 acoperisuri livrate.
Promastil investeste in imbunatatirea serviciilor si produselor, bazandu-se pe angajati bine pregatiti.
Strategia si valorile dupa care Promastil se ghideaza implica dezvoltarea portofoliului de acoperisuri, dar si a personalului, pentru ca impreuna sa conduca spre o evolutie de succes.
Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 13 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022