Agent vanzari

EUROMETRIC SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 2500 - 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Bune abilitati de comunicare si interrelationare, capacitate de organizare si planificare, disponibilitate la deplasari, tenacitate si rezistenta la stres. Cunostinte tehnice solide, cunostintele de contabilitate primara constituie avantaj.

Descrierea jobului

Livrarea comenzilor catre clienti, incasarea facturilor si returnarea documentelor si incasarilor catre firma.
Prospectarea pietei si identificarea clientilor.
Colectarea de informatii legate de piata.
Mentinerea relatiei cu clientii.
Promovarea produselor distribuite de companie.
Salariu fix plus bonus din vanzari, telefon mobil.

EUROMETRIC SRL are ca obiect de activitate importul si distributia de organe de asamblare, elemente de fixare, unelte si scule. Furnizorii nostri sunt din Uniunea Europeana. Domeniul de activitate al firmei este B2B.
Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022