AGENT VANZARI

Asociația - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Sociabil, convingator, organizat, dinamic;
- Abilitati pentru prezentarea, promovare si vanzarea produselor de papetarie si birotica
- Capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu clientii
- Experienta in vanzari constitue un avantaj;
- Spirit de initiativa si creativitate;
- Permis auto categoria B

Descrierea jobului

Agentul Vanzari/distributie va avea urmatoarele indatoriri principale:
- Vanzarea de produse de papetarie si birotica in judetul TULCEA;
- Analiza si prospectarea permanenta a pietei, pentru identificarea de noi clienti;
- Identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai potrivite solutii;
- Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu;
Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022