AGENT VANZARI

IDEAL FEROLUC SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Suntem tineri si dinamici, responsabili si cu un bun „ideal” pentru calitate, spirit de echipa si un super chef de performanta. Suntem de gasca, stim sa zambim, sa fim organizati, atenti atunci cand ne viziteaza trainneri si cautam acelasi spirit si in viitori nostri colegi.

Credem in comunicare si in munca de echipa, punem accent pe calitatile profesionale si personale, de aceea combinam munca cu activitatile impreuna.

IDEAL ar fi daca:
- ai experienta in vanzari,
- ai abilitati de comunicare si vanzare, orientare catre rezultate,
- stii sa respecti nevoile clientului si te implici in relatia cu acesta,
- atragi clienti noi,
- esti disponibil pentru o activitate preponderent pe teren,
- ai studii medii/superioare,
- sa nu uitam de cheful de munca si de voie buna.

Descrierea jobului

Ce vei face ca agent de vanzari
- ne ajuti in sustinerea si dezvoltarea brandului IDEAL FEROLUC
prin vanzarea produselor noastre in zona alocata si crearea de noi contacte,
- iti pui la incercare abilitatile de negociere si comunicare, pentru ca vanzarile B2B iti ofera acces la aplicarea acestora,
- oferi sprijin tehnic clientilor existenti si potentiali – in cadrul intalnirilor ai ocazia sa prezinti mostrele produselor noastre,
- raspunzi de incasarea in termenele negociate a soldurilor clientului,
- monitorizezi proactiv comenzile, pastrand mereu legatura cu colegii din departamentele implicate in procesul de livrare, sa fii sigur ca marfa a ajuns la timp la client,
- urmaresti tendintele din piata de profil,
- realizezi planul de vanzari,
- participi la sedintele de vanzari organizate.

Ce iti oferim:
-pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri in functie de performanta),
-instrumente de lucru performante (masina, telefon, tableta),
-cursuri si training-uri de pregatire profesionala,
-te sustinem sa ai o cariera de succes alaturi de noi.

IDEAL FEROLUC SRL - suntem o societate specializata in comercializarea de accesorii functionale si decorative pentru mobilier si nu numai, activam pe piata de mai bine de 10 ani, ne place ceea ce facem si suntem preocupati sa ne dezvoltam continuu, avem un ideal pentru calitate, spirit de echipa si un super chef de performanta.

Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 28 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos