AGENT VANZARI

COLOR LUX SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cunostinte vaste in domeniul vanzarilor
Organizat
Sociabil
Statornic la locul de munca
In continua dezvoltare profesionala
Cunoscator al judetelor NT,BC,SV,BT,IS
Spirit de echipa
Abilitati de negociere si vanzare

Descrierea jobului

Crearea si dezvoltarea relatiilor comerciale in zona arondata
Prospectare zona, ofertare, negociere cu clienti potentiali
Optimizare activitate zilnica , planificare rute, vizite la clienti
Promovare produse din portofoliul firmei
Realizare obiectivelor comerciale anuale / lunare
Incasarea facturilor , preluare CEC BO de la clienti

Salariu fix + bonuri de masa +comision progresiv din vanzari in functie de performanta lunara + bonus anual pentru realizarea planului de vanzari alocat

Importator si distribuitor zonal al produselor de finisare al lucrarilor de constructie
Publicat 21 ian. 2022 Expiră 20 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos