Agent vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana orientata catre actiune si rezultate;
- Permis cat. B obligatoriu;
- Persoana organizata si planificata;
- Experienta in vanzari si cunoasterea pietei locale constituie un avantaj;
- Dorinta de stabilitate la locul de munca;
- Responsabil, serios, punctual, implicat;

Descrierea jobului

- Mentinerea de bune relatii cu clientii existenti;
- Deplasarea in zona alocata, pe rutele stabilite, pentru a prelua comenzi, a livra marfa si a incasa contravaloarea facturilor la toti clientii din zona;
- Acoperirea maxima a zonei in scopul formarii unei retele de clienti active;
- Disponibilitate de deplasare in tara

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv

SC Best C&S AutoImpex are ca domeniu principal de activitate comercializarea de piese auto.
Publicat 29 nov. 2021 Reactualizat 27 dec. 2021 Expiră 29 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos