Agent Vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

* Cerinte agent vanzari:
- Persoana dinamica, bune abilitati de comunicare
- Experienta minim 2 ani in domeniul vanzarilor
- Cunostinte in domeniul echipamentelor auto
* Cerinte consultant vanzari:
- Abilitati bune de comunicare si negociere
- Capacitate de planificare si organizare
- Orientare catre client si rezultate
- Cunostinte in domeniul pieselor auto constituie avantaj
Posibilitatea de avansare pana in functia de Director general + salariu negociabil

Descrierea jobului

Descrierea jobului consultant vanzari:
- Promovarea si vanzarea echipamentelor
- Construirea si mentinerea bazei de clienti
- Interactiunea fizica, prin telefon sau e-mail cu clientii si potentialii clienti ai firmei, prin oferirea de solutii adaptate necesitatilor acestora
Salariu atractiv

Autocom - Romania, furnizorul tău de echipamente service auto si vulcanizare
Lucrează cu cei mai buni profesioniști din industria de echipamente auto și profită de cele mai bune oferte și servicii de pe piață

Elevator auto 2 coloane, elevator foarfeca, elevatoare 4 coloane sau Aparat geoemtrie roti 3D, echipamente vulcanizare auto si camioane cum ar fi aparat de dejantat anvelope, aparat echilibrat roti? Aici le vei găsi pe toate și nu numai. Cu peste 10 ani de experiență în industria de echipamente, accesorii sau componente auto și mii de clienți mulțumiți la activ, Autocom-Romania este un lider necontestat în această industrie.
Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos