Agent vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2200 - 2900 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
° Capacitate de analiza si sinteza, memorie dezvoltata, judecata rapida, capacitate de deductie logica
° Usurinta in exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi in public
° Creativitate, prezenta de spirit
° Asumarea responsabilitatilor
° Capacitate de relationare interumana, capacitatea de adaptare la diverse medii culturale, agreaza lucrul cu oamenii
° Abilitati de vanzari si abilitatea de a se face placut
° Capabil de a prezenta servicii in mod profesional
° Adaptare la sarcini de lucru schimbatoare
° Echilibru emotional, stapanire de sine
° Stil pietenos si increzator in fortele proprii, personalitate placuta
° Abilitati de munca in echipa
° Limbi straine: Engleza – nivel incepator / mediu
° Computer: abilitati avansate MS Office (Word, Excel, Powerpoint);
° Mediu de munca: birou si deplasari de vanzari pe plan local si national.

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:
- Atrage si contracteaza furnizori de experiente turistice in Romania (excursii, vizite, intrari, tururi, experiente gastronomice etc)
- Gestioneaza relatia cu acestia, gestioneaza ofertele de servicii prezentate pe platforma.
- Redactează materialul turistic (text, poze, reclamă pe internet etc.) pentru a favoriza vânzarea pe platforma turistuca online
- Atrage noi clienti (agentii de turism, hoteluri, pensiuni, companii etc)
- Gestioneaza profilurile clientilor in platforma de rezervari online
- Raspunde de crearea si actualizarea de Baze de Date;
- Calatoreste local si in tara, pentru a crea si mentine relatii de afaceri cu conturile-cheie de care raspunde;

MeetLocals este o platforma turistica online, ce promoveaza experiente si activitati locale pentru turistii aflati in vacanta in Romania, prin expertiza locala a echipei.
Succesul povestilor de vacanta in Romania este definit de pasiunea ehipei noastre pentru excelenta, de dorinta de fi cei mai buni, indiferent de situații, schimbari sau provocari.
MeetLocals este o platforma turistica, ce promoveaza experiente si activitati locale pentru turistii aflati in vacanta. MeetLocals este un agregator de experiente si activitati, asigurand expunere la nivel national, cu expertiza locala a unei echipe tinere, creative, entuziaste.

Publicat 9 nov. 2021 Reactualizat 7 dec. 2021 Expiră 9 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos