Agent vanzari

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- persoana pozitiva, serioasa cu spirit de echipa
- dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera
- aspect profesional
- abilitati de comunicare
- putere de convingere
- fara experienta

Daca te consideri potrivit pentru a face parte din echipa noastra, nu ezita sa ne contactezi!

Descrierea jobului

- program flexibil
- promovarea si vanzarea produsului si imaginii companiei
- perfectionarea continua intr-un departament dinamic

Se ofera:

-prime stimulente si bonusuri corespunzatoare performantelor individuale
-posibilitatea infintarii propriului business, fara nici o investitie
-dezvoltarea profesionala ce este sustinuta de programe de pregatire continua in tara si in strainatate (team building)
-program de lucru flexibil si adaptat nevoilor tale
-sustinem promovarea noilor team leaderi si manageri din randul colegilor nostri

Suntem o reprezentanta americana prezenta pe piata modiala de peste 100 ani, iar in Romania de 27 de ani. Detinem multiple birouri in Bucuresti, dar si cateva in provincie, in orase ca: Ploiesti, Brasov, Constanta,Timisoara,Cluj, Sibiu, Targoviste, Buzau....
Publicat 28 oct. 2021 Reactualizat 26 nov. 2021 Expiră 27 nov. 2021