AGENT VANZARI

G G PAPER SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 3000 - 3200 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Companie privata - Importator si distribuitor, angajeaza Responsabil Vanzari pentru zona Moldova cu posibile orase de resedinta in zona geografica indicata.

Responsabilitati
• Atingerea obiectivelor de vanzari, pentru zona desemnata, stabilite impreuna cu conducerea companiei
• Dezvoltarea vanzarilor pe zona alocata atat prin mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii actuali cat si cresterea numarului de clienti prin abordarea altora decat a celor actuali
• Indeplinirea activitatilor operationale zilnice cat si indeplinirea atributiilor administrative
• Intocmirea de rapoarte (zilnice, saptamanale, lunare) functie de cerintele conducerii companiei

• Studii superioare - de preferinta tehnice
• Cunostinte avansate ale tehnicilor de vanzare
• Abilitati excelente de comunicare
• Experienta de vanzare atat ale produselor cu rotatie rapida dar si a echipamentelor tehnice
• Persoana hotarata, ferma, cu incredere in fortele proprii
• Capacitate de auto-organizare, creativitate, capabila sa mentina si sa creasca o relatie de afaceri cu un numar ridicat de clienti
• Cunostinte solide de operare PC (Word, Excel, Power Point, Outlook, SAP)
• Carnet de conducere – categoria B
• Limba engleza – scris si vorbit la un nivel avansat
• Spirit de echipa si un nivel ridicat de integritate personala si profesionala

Descrierea jobului

Beneficii
• Masina de serviciu, laptop, telefon
• Oportunitati de dezvoltare profesionala
• Pachet salarial motivant compus atat dintr-o parte fixa cat si variabila, functie de rezultatele realizate
• Posibilitatea de a lucra si activa pentru o echipa si o afacere in crestere.

Infiintata in anul 2004, in Constanta, am desfasurat o activitatea comerciala pe plan local, in principal de comercializare a produselor de curatenie. Ulterior, o data cu stabilirea contactelor comerciale cu furnizori externi, in principal Italia si cu deschiderea punctului de lucru in Bucuresti, am reusit sa dezvoltam o piata de desfacere nationala pentru produsele si serviciile G&G Paper.
Portofoliul nostru de clienti cuprinde: firme care presteaza servicii de curatenie, hoteluri si restaurante, institutii publice, private si de sanatate, hiper si supermarket-uri. Distributia catre acestia se face direct de catre noi sau prin revanzatori.
Publicat 19 oct. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos