Agent vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cum ar trebui să fie această persoană ca să fie și ea și noi mulțumiți de colaborare?
1. Să aibă capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;
2. Să fie atent/ă la detalii și acuratețea datelor...foarte atent/ă !
3. Să răspundă la timp, chiar sub presiunea dead-line-urilor ambițioase;
4. Să cunoască Microsoft Office suficient, astfel încat să se descurce în orice program, în special Word și Excel;
5. Să aibă o atitudine pozitivă, sociabilă și pro-activă;
6. Să știe să vorbească frumos la telefon și să scrie frumos (educat și corect);
7. Să fie punctual/ă;
8. Să aibă plăcerea și abilitatea de a învata lucruri noi.

Descrierea jobului

Ce va face această persoană?

Promovarea si vanzarea directa a serviciilor oferite de companie
Prospectarea de piata pentru identificarea potentialilor clienti
Indeplinirea targetului stabilit pentru echipa de vanzari, cat si individual;
Identifica nevoile clientilor si cauta sa gaseasca cele mai bune solutii pentru acestia;
Intocmeste diverse rapoarte de vanzari solicitate de manageri.
Prioritizează în mod optim ordinea efectuării sarcinilor, în functie de importanța/urgența lor;
Preluarea comenzilor de la clienti, le proceseaza si le da in lucru pe flux;
Introducerea corectă în bază de date a tuturor datelor din comenzile de lucru;
Asigura comunicarea pe flux bidirectional a tuturor informațiilor de la/catre clienti/colegi;
Asigură feedback-ul cerut de clienti/colegi.

Descrierea companiei

Ce oferim?
1. Pachet salarial atractiv;
2. Atmosferă de lucru plăcută;
3. Posibilitatea de promovare în cadrul firmei;
4. Seriozitate (nu am întarziat niciodată cu plata salariul și/sau a bonusurilor!)
5. Cursuri si training;
6. Mediu competitiv și colectiv tânar în care poți crește!
Publicat 14 oct. 2021 Expiră 13 nov. 2021