Agent vânzări

Smile Dent Team - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • are experiență de vânzări in teren si cunoștințe în stomatologie/implantologie
  • este puternic orientat către atingerea obiectivelor
  • demonstrează bune abilități de comunicare atât verbal, cât și in scris
  • este pro activ și responsabil
  • are permis de conducere

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • vei căuta clienți potențiali (sunete reci, vizite etc.)
  • vei prezenta produsele laboratorului potențialilor clienți
  • vei livra produsele clienților
  • Vei îndeplini rapoarte în baza activității

Beneficii oferite:
  • salariu motivant
  • mașina de serviciu (pentru efectuarea livrărilor)
  • instruire calitativă de inițiere și perfecționare continuă
  • tratament stomatologic la prețuri speciale din moment ce ne ești coleg de mai mult de 6 luni
Alte detalii importante:
  • adresa clinicii din București: București, str. Giacomo Puccini nr. 8A, sector 2
  • program de muncă de 8 ore/zi

Clinicile Stomatologice Smile Dent Team din Iași și București sunt filiale a clinicii Smile Dent Team, Chișinău, Moldova.

Misiunea noastră e să tratăm și să ajutăm cât mai mulți oameni să obțină o dantură sănătoasă. Suntem la grija sănătății orale a pacienților noștri de peste 11 ani.

Clinicile noastre oferă tot spectrul de servicii stomatologice: terapie, chirurgie, implantologie, protetică, ortodonție, estetică. Rezultatele cu care ne mindrim- 9000 de dinți tratați și cca 50 de pacienți mulțumiți zilnic.

Ne extindem continuu și invităm în echipa noastră profesioniști pasionați și responsabili!

Publicat 27 sept. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos