Publicat 28 Iul 2021 | Reactualizat 25 Aug 2021 | Expiră 28 Aug 2021

Agent Vanzari

40 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unor persoane fizice autorizate (PFA)

Cerinte:
- abilitati de comunicare
- spirit intreprinzator
- capacitate de organizare si gestionare
- abilitati de negociere
- seriozitate si punctualitate
-eficienta si eficacitate
-creativitate si spirit antreprenorial

Descrierea jobului

Agentul de vanzari din cadrul GVR SPECIAL MARMANZIU SRL va incheia contracte cu potentiali clienti, din categoria persoane juridice,in vederea prestarii de servicii de curatenie de catre angajatii GVR SPECIAL MARMANZIU SRL.
Incheierea contractelor se bazeaza pe negocierea corecta dintre agentul de vanzari si potentialul client, in conformitate cu politicile interne indreptate catre clientii firmei.

Beneficiile pe care le poate avea un agent de vanzari GVR sunt:
- pachet de comisioane atractiv
- vouchere de vacanta
- intalniri tematice anuale
- cursuri de formare
- experienta in cadrul unei companii aflate in continua dezvoltare si formata doar din oameni tineri cu spirit inovativ

Responsabilitatile unui agent de vanzari sunt:
- ofertarea directa a potentialilor clienti,din categoria persoane juridice
- intocmirea si gestionarea registrului individual de clienti
- promovarea companiei
- incheierea de contracte

Compania GVR SPECIAL MARMANZIU SRL este o companie noua, avand ca obiect principal de activitate: servicii de curatenie.
Compania isi desfasoara activitatea oriunde in Romania si se afla in continua dezvoltare .
Ne placem sa credem ca avem o politica interna unica, cu privire la nevoile angajatilor companiei.
Deviza noastra este: Clienti fericiti, angajati fericiti, compania fericita.

Expirat
Agent Vanzari  -  Gvr Special Marmanziu S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles