Publicat 08 Iun 2021 | Reactualizat 17 Iun 2021 | Expiră 08 Iul 2021

Agent vanzari

1 post

Candidatul ideal

Cerinte:

- Studii superioare (avantaj Academia de Studii Economice)
- Cunostinte operare PC (word, excel si soft de gestiune)
- Cunostinte de limba engleza
- Bune abilitati de comunicare, prezentare si negociere
- Permis de conducere categoria B - șofer activ

Descrierea jobului

Oferim:

- Mediu plăcut de lucru
- Munca dinamică
- Salariu atractiv
- Posibilitatea avansării
- Achiziționarea si acumularea de noi cunoștințe și abilități

Responsabilitati:

  • Promovarea si vanzarea de mase plastice (PE, PP, PVC, PS, PET, EPS)
  • Intocmirea ofertelor, conform dispozitiilor primite
  • Stabilirea unor bune relatii cu clientii in vederea cresterii nivelului de vanzari
  • Intocmirea contractelor de vanzare si urmarirea derularii acestora
  • Urmarirea incasarilor de la clienti, corelarea creantelor cu valoarea comezilor preluate de la acestia
  • Dezvoltarea si gestionarea cat mai buna a portofoliului de clienti
  • Asistență în sectorul logistic
  • Raportarea superiorilor

Grupul Balkan Polymers este cel mai mare distributor de mase plastice pe Balkan. Noi vindem si distributam polietilena, polipropilena, PVC, polistiren si EPS.

Anul trecut am vandut 100.000 de tone la tarile Balkanice (Serbia, Bulgaria, Romania, Macedonia, Bosnia, Croatia). Anul acesta planuim sa extindem afacerea pe piata Romaniei. Colaboram cu in jur de 300 de fabrici si vindem numai la utilizatori finali – fabrici de plastica.

Agent vanzari  -  BALKAN POLYMERS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles