Publicat 08 Feb 2021 | Reactualizat 02 Mar 2021 | Expiră 10 Mar 2021

Agent Vanzari

3 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Vanzari, Protectia mediului

Candidatul ideal

O persoana implicata, organizata, cu un nivel bun de comunicare . Ne-ar placea ca tu sa fii ambitios, sa iti doresti sa te dezvolti permanent si sa fii pasionat de relatiile umane si motivat de rezultate.
Daca esti un om dispus sa iesi din zona de confort, sa ai parte de recompense pe masura, te asteptam sa ne cunoastem.

Cerinte:

- Studii superioare;
- Experienta in vanzari de servicii minim 2 ani;
- Experienta in domeniul protectiei mediului sau reciclarii constituie avantaj;
- Certificare ca urmare a participarii la cursuri/studii in domeniul protectiei mediului constituie avantaj;
- Cunostinte operare PC (office, outlook);
- Cunostinte limba engleza- nivel mediu;
- Permis de conducere valabil.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Promoveaza si vinde serviciile in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.
- Realizeaza planul lunar/anual de vanzari.
- Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a serviciilor;
- Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii clienti, activitatea zilnica desfasurata;
- Negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti.

Ce oferim?

Un cadru dinamic si motivant de dezvoltare personala si profesionala intr-o echipa tanara si intr-un domeniu in plina dezvoltare;
Participarea la cursuri de specializare in domeniul profesional si de dezvoltare personala;
Asigurare medicala privata ;
Bonuri de masa ;
Laptop, telefon, autoturism;
Iesiri impreuna cu colegii din companie;
Sediu cozy, aflat într-o vilă aproape de B-dul Ion Mihalache;
Cafea din partea casei.

Oferim un mediu dinamic, unde dezvoltarea personala este incurajata iar mediul de lucru pozitiv este cel ce primeaza. Te asteptam in echipa noastra!

Avand o experienta vasta in consultanta de mediu, echipa Stratos Management , ofera servicii integrate de mediu pentru companii. Compania are un portofoliu de peste 1000 de clienti din diverse domenii de afaceri si industrii, avand birouri in Bucuresti, Cluj si Iasi.
Suntem intr-o dezvoltare continua intr-un domeniu cu o cerere exponentiala. Cautam constant oameni dinamici, care doresc sa isi dezvolte potentialul si sa faca performanta.
Te asteptam la un ceai sau o cafea sa povestim mai mult si sa iti gasesti locul in echipa noastra :)

Agent Vanzari  -  Stratos Management

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles