Publicat 30 Sep 2020 | Reactualizat 21 Oct 2020 | Expiră 30 Oct 2020

AGENT VANZARI

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

Cum ne dorim sa fie viitorul nostru coleg?
Esti o fire activa, dinamica, deschisa dar mai ales pozitiva?
Iti plac noile provocari?
Cunosti tehnicile de vanzari si a bunelor practici in domeniu?
Esti echilibrat si dispus sa investesti in propria dezvoltare?
Esti motivat de dorinta de a reusi prin propriile forte?
Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu care sa te sustina in perfectionare si avansare in cariera?
Ai permis de conducere categoria B?
Atunci te vrem in echipa noastra!

Descrierea jobului

Ce vom face impreuna:
- atingem si depasim obiectivele de vanzari;
- dezvoltam un portofoliu stabil de clienti;
- ne perfectionam tacticile si crestem impreuna.

De ce sa ne alegi pe noi?
Pentru ca vei face parte dintr-o firma internationala, una dintre liderii din piata de profil.
Pentru ca vei lucra intr-un mediu placut, profesional, dinamic.

Ce iti oferim?
- salariu net + bonusuri de performanta;
- program de lucru luni-vineri de 8 ore/zi;
- sustinere si colaborare din partea colegilor si a conducerii companiei;
- toate echipamentele necesare care sa-ti sustina eficienta in vanzari (telefon, laptop, masina).

Responsabilitatile job-ului:
- vanzarea si promovarea serviciilor profesionale din portofoliul nostru;
- dezvoltarea portofoliului de clienti;
- mentinerea unei legaturi constante cu clientii, promovarea serviciilor si urmarirea contractelor;
- comunicarea eficienta cu colegii si informarea conducerii companiei despre situatia pietei.

Firma germana, Dallmayr Vending & Office SCS, se ocupa cu operarea automatelor de bauturi calde. Este una dintre primele firme de vending aparuta pe piata romaneasca fiind cunoscuta prin calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.

AGENT VANZARI  -  Dallmayr Vending Office SCS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles