de ani Fără Frică...

Publicat 28 Oct 2019 | Reactualizat 25 Nov 2019 | Expiră 28 Nov 2019

AGENT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam persoane entuziaste , ambitioase cu experienta care sa promoveze brandurile si produsele UNIK PROFESIONAL Spania si CASA KIRIKO Spania .
Cu o experienta de 7 ani ca furnizor de produse pentru curatenie , compania Profesional Serena Forest isi orienteaza activitatea catre doua directii business – retail si horeca , ambele reprezentand o continua provocare la care se raspunde cu promptitudine si implicare . Portofoliul cuprinde produse de curatenie , menaj , produse din hartie , plastic si dispensere .
TELUL NOSTRU: nu consta in vanzarea de produse ci in identificarea si complectarea nevoilor consumatorului oferind produse de noua generatie cu grad ridicat de eficienta si calitate datorita tehnologiilor proprii la pretul corect . Produse sunt catalogate la nivel international ca HIGH END RESEARCH.
Suntem atenti la detaliu , respectam dorinta , analizam tendinta si oferim inaintea altor companii produsul dorit de consumator .

CERINTE:

  • atitudine deschisa fata de produse noi si moderne
  • deschis la provocari – eficienta - profesionalism
  • abilitati tehnice si capacitate de a creea relatii solide cu clientii
  • abilitatea de a asculta , a intelege , si de a rezolva nevoia
  • training si cursuri de comunicare , negociere si promovare
  • cunoasterea pietei locale de retail sau horeca din zona alocata
  • experienta minim 3 ani consecutiv ca agent vanzari
  • studii superioare finalizate obligatoriu

Descrierea jobului

  • Realizarea obiectivelor fixate – Target Vanzari – Target Clienti
  • Cunoasterea tuturor produselor din oferta si utilitatea acestora
  • Invata caracteristicile si avantajele produselor din portofoliu
  • Identifica nevoia si ofera consultanta si asistenta tehnica clientilor
  • Asigura cel mai inalt nivel profesional de comunicare , prezentare si promovare
  • Dezvolta cota de piata a produselor prin realizarea si depasirea obiectivelor stabilite
  • Implementeaza si respecta politica de marketing si vanzari a companiei
  • Aplica principiile de distributie numerica si ponderata
  • Realizarea uni bun management al timpului
  • Acorda responsabilitate maxima pentru dezvoltatea zonei si atragerea unui numar mare de client
  • Urmareste identificarea si atragerea in permanenta de clienti noi
  • Activitate preponderenta in teren , bazata pe vanzari

OFERTA COMPANIEI :

Capitalul uman este cel mai important element in sustinerea si dezvoltarea companiei , Profesional Serena Forest considera angajatul resursa cea mai de pret in cresterea companiei
Relatii bazate pe : Disciplina Profesionala , Atitudine Pozitiva , Prudenta la locul de munca,
Primeaza interesul echipei
Siguranta , stabilitate , posibilitate reala de avansare
Suport pentru buna desfasurare a activitatii modern si sigur
Pachet salarial individual bazat pe performanta : Baza + Comision
Prime si bonusuri suplimentare oferite de companiile producatoare

Profesional Serena Forest este distribuitorul autorizat in Romania al urmatoarelor branduri ce apartin unor companii multinationale : CASA KIRIKO , UNIK PROFESIONAL , INSTITUTO ESPANOL , QUIMIROMAR companii de top inovatoare cu laboratoare proprii de cercetare , capacitati mari de productie , logistica proprie , in domeniul produselor de curatenie pentru uz domestic si uz profesional .
Cu o experienta de neegalat si tehnologii de ultima ora , colaboram cu clientii nostri pentru a furniza produse de clasa mondiala .
Ne conducem afacerea onest si etic , respectand drepturile omului in conformitate cu legile si regulamentele U.E.
Produsele noastre protejeaza locurile in care oamenii mananca , dorm , lucreaza si reduc timpul de lucru.
Cunoasterea in profunzime a consumatorilor ne indica oportunitatile pentru inovatie si maniera in care putem comunica cu ei.
Cei 50 de ani de cercetare si dezvoltare au ajutat ca produsele sa raspunda la cele mai ridicate standarde de exigenta .
Gasim solutii la cele mai mari provocari ale consumatorilor.
Oferim clientilor produse ce aduc valoare si protejeaza bunurile capitale.
Perfectiunea este un standard pentru noi .

Expirat
AGENT VANZARI  -  PROFESIONAL SERENA FOREST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles