Publicat 09 Oct 2019 | Expiră 08 Nov 2019

Agent Vanzari

1 post

Candidatul ideal

Cautam o persoana punctuala si serioasa.
Responsabilitate si simtul umorului dezvoltat.
Experienta in vanzari constituie avantaj!

Descrierea jobului

Preluarea unui portofoliu de clienti, mentinerea acestuia, precum si cresterea.
Vizitarea clientilor, preluarea comenzilor la sediul acestora sau prin telefon.
Identificarea, contactarea, ofertarea si contractarea noilor clienti.
Promovarea produselor si serviciilor, preluarea comenzilor.
Livrarea comenzilor.

Se ofera telefon si masina de servici.
Salar atractiv si comision din vanzari!
Program flexibil.

Ce zici? Vrei sa faci parte dintr-o echipa faina?

De peste 8 ani pe piata bihoreana, Asociatia Bonga se remarca prin stabilitate, seriozitate si diversitate.
Comercializam produse de birotica, papetarie, consumabile pentru imprimante si copiatoare, produse de curatenie si menaj, electrice, sanitare, etc.
Clientii nostrii sunt companiile si institutiile publice de pe raza judetului Bihor si cele invecinate.

Agent Vanzari  -  Asoc. Bonga

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles