Publicat 09 Oct 2019 | Expiră 08 Nov 2019

Agent vanzari

1 post

Candidatul ideal

Experienta in vanzari pe partea de scule si unelte de constructii in magazine si depozite de materiale de constructii si cu un portofoliu de clienti constituie avantaj, aspect fizic placut, descurcaret,cu spirit de negociator, bun vorbitor de limba Romana, limba Maghiara pentru zona Mures Harghita,

Descrierea jobului

Persoana dornica de munca si de afirmare, bun negociator, se ofera un portofoliu de clienti activi care trebuie mentinuti si de dezvoltat si crescut vanzarea si pe alti clienti noi.
se ofera pachet salarial fix si comision din vanzari, masina de servici si telefon mobil.

SC KOPEX TOOLS SRL, IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR DE SCULE SI UNELTE DE CONSTRUCTII, ACCESORII DE ZUGRAVIT.

Agent vanzari  -  kopex tools srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles