Publicat 20 Iul 2019 | Reactualizat 23 Iul 2019 | Expiră 20 Aug 2019

Agent vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare ;
- Experienta in vanzari minimum 2 ani;
- Experienta in domeniul constructiilor este binevenita;
- Energic, dinamic, bune abilitati de comunicare;
- Ambitie si dorinta de performanta;
- Bun negociator;
- Cunostinte de operare PC –word, excel, navigare internet;

Descrierea jobului

- Atingerea obiectivelor de vanzari stabilite;
- Mentinerea si extinderea vanzarilor catre clientii existenti
- Prospectează în permanenţă piaţa în vederea identificării de noi clienţi şi a creşterii cotei de piaţă a produselorîn zona în care acţionează.
- Prezintă şi promovează direct produsele prin realizarea de oferte pentru clienţii potenţiali şi cei existenţi.
- Asigura incasarea tuturor facturilor in termenul de plata convenite prin urmarirea zilnica a situatiei debitorilor;
- Raportarea zilnica a activitatii.

Beneficii Oferite:
- Pachet salarial atractiv , maşină de serviciu, telefon, laptop.

Compania Stone Deco Style, având o experiență de peste 14 ani in domeniu, s-a recomandat ca un lider pe piata de piatra decorativa in Romania. Suntem profesionisti in producrea si vanzarea de piatra decorativa, mii de client mutumiți, sute de proiecte comerciale realizate in parcursul anilor.

Expirat
Agent vanzari  -  STONE DECO STYLE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles