Publicat 13 Iun 2019 | Reactualizat 11 Iul 2019 | Expiră 14 Iul 2019

Agent vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii medii absolvite (studiile superioare pot constitui un avantaj);
• Experiență profesională minim 1 an in vânzări;
• Cunoştinţe bune de operare PC - MS Office (Word, Excel, Outlook);
• Atitudine proactivă, implicare, seriozitate, dinamism, asertivitate și lucru în echipă;
• Excelente abilități de comunicare, planificare, organizare și negociere;
• Persoană orientată pe termen lung către o carieră în domeniul vânzărilor;

Descrierea jobului

• Implementează și aplică strategia de vânzări a companiei;
• Stabilește, menține și dezvoltă relații cu clienții din aria vânzarilor de confecții textile (pilote și perne de grădină);
• Identifică oportunitățile pentru creșterea vânzărilor și face propuneri pentru valorificarea acestora;
• Monitorizează cerințele și nevoile clienților ;
• Participă la pregătirea și desfășurarea acțiunilor promoționale;
• Răspunde de atingerea obiectivelor de vânzări lunare/anuale ;
• Întocmește periodic rapoarte și analize conform cerințelor interne;

BENEFICII
• Salariu fix;
• Comision lunar în funcție de vânzări ;
• Mașină;
• Laptop;
• Telefon mobil;
• Tichete de masa;
• Prime ocazionale;
• Program de instruire personalizat;
• Posibilitatea construirii unei cariere în cadrul Green Future Group;

GREEN FUTURE GROUP este unul din producătorii de top din Romania de articole premium destinate somnului. Fondată în 2004, compania a fost construita în jurul unui nucleu de oameni tineri si dinamici. Birourile noastre sunt situate în București, iar facilitățile de productie lângă Timișoara, Urziceni și Roman. Cu peste 10 ani de experientă în domeniu, suntem dedicați să aducem în fața consumatorilor numai produse de cea mai înaltă calitate. Ne adresam atât consumatorilor finali, dar și clientilor HORECA și celor din industria de mobilă. Suntem prezenți atât pe piața din Romania cât și in cele din Anglia, Bulgaria, Germania, Italia, Moldova și Suedia. Producem o linie completă de produse premium destinate somnului: saltele, perne, pilote, protecții saltea și lenjerii. Acestea sunt fabricate în Romania în facilitatile proprii de productie sub directă noastră supraveghere și monitorizare a calității. Fabricăm produse destinate somnului atât sub brandul propriu Green Future, cât și sub brandurile partenerilor noștri. Articolele noastre sunt fabricate la cele mai înalte standarde de calitate din materiale fine și variate, cum ar fi bumbacul, puful de gâscă, bambusul, lână și înlocuitori sintetici ai acestora. Suntem mândri de produsele noastre și ne straduim în fiecare zi să ne facem clientii fericiți prin calitatea produselor și serviciilor noastre.

Persoana de contact:
Ardelean Simona -Manager Resurse Umane
simona.ardelean@green-future.ro
mobil +40 730 582 290

Expirat
Agent vanzari  -  ALCAM INTERNATIONAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles