Publicat 10 Iun 2019 | Reactualizat 20 Iun 2019 | Expiră 10 Iul 2019

AGENT VANZARI

1 post

Candidatul ideal

Cerinte:
- Experienta de min 2 ani pe o pozitie similara
- Permis de conducere categoria B, vechime min 3 ani
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Persoana dinamica, organizata, responsabila
- Disponibilitate de deplasare in tara

Descrierea jobului

- Vanzarea de produse optice: ochelari vedere si soare, vanzare directa si preluare comenzi de la clientii din tara alocati
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politica comerciala a firmei.
- Realizarea obiectivelor comerciale ale firmei
- Administrarea si incasarea soldurilor din piata
- Atingerea sistematica a targetelor de vanzari, realizarea obiectivelor comerciale ale firmei

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra intr-o firma de prestigiu in domeniu
- Pachet salarial deosebit de atractiv
- Posibilitati de promovare
- Sistem centralizat de training-uri profesionale

Compania Opticris este lider de piata in domeniul opticii medicale din Romania: retail, import distributie si productie proprie.

AGENT VANZARI  -  OPTICRIS