Publicat 24 Mai 2019 | Expiră 23 Iun 2019

AGENT VANZARI

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Firma de distributie angajaza agent de vanzari pentru zona Constanta, Braila si Galati, pentru produse de uz veterinar.

Persoana dinamica, cu domiciliul stabil Constanta, Braila sau Galati cu abilitati de comunicare si vanzare, orientate spre atingerea obiectivelor. Postul se adapteaza unei persoane sociabile, constituind un avantaj experienta in vanzarile de profil. De asemenea este obligatoriu sa posede permis conducere categoria B experienta in conducerea autovehiculuilui fiind un criteriu important de selectie a candidatului.

Descrierea jobului

Post full time ce implica gestionarea portofoliului de clienti deja existenti , mentinerea si imbunatatirea relatiilor cu acestia, dezvoltarea permanenta personala si a zonei , atingerea obiectivelor de promovare, vanzare si incasare stabilite de companie. Coordonarea soferilor livratori din zona alocata.
Salariu atractiv si bonusuri, masina full time, telefon de serviciu.
Daca vrei sa lucrezi intr-un mediu placut dar dinamic asteptam CV-ul tau.

Compania se ocupa cu distributia hranei si medicamentelor de uz veterinar.

AGENT VANZARI  -  SC SALVAVET COMIMPEX SVS SRL