check_circle

Job verificat

|Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Agent Vanzari

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii sau superioare finalizate si permis de conducere cat.B
  • Varsta maxima 35 ani/ minim 3 ani experienta in vanzari,
  • Abilitati excelente de comunicare si prezentare si o prezenta placuta
  • Cunostinte operare PC
  • Spirit de echipa
  • Personalitate proactiva si gandire pozitiva
  • Abilitatea de a se focusa pe obiective si de a lucra sub presiune in ciuda mediului schimbator
  • Gandire orientata catre client. Cunoasterea pietelor locale /HoReCa ar fi foarte apreciată
  • Cunoasterea limbii italiene si engleze reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Construirea si mentirea unei relatii de succes cu actualii si viitorii clienti.
  • Se ocupa de imaginea si prezentarea portofoliului de produse pe piata
  • Colaboreaza cu reprezentantii de vanzari ai distribuitorilor nostri in Romania.
  • Prezentarea optima a produselor pentru o informare cat mai exacta si completa a clientilor despre utilizarea acestora.
  • Vizite zilnice ale clientilor si crearea de rapoarte pe baza unui routing prestabilit
  • Clasificarea clientilor
  • Angajament total pentru succesul afacerii si standarde inalte de realizare
  • Realizarea targetului lunar de vanzari
  • Urmarirea tendintelor pietei si a activitatii concurentei
  • Cautarea si atragerea de noi clienti

Oferim:

• Mediu dinamic si prietenos, plin de provocari si oportunitati de a creste intr-o echipa internationala
• Program de training
• Pachet salarial atractiv ce include salariu lunar plus bonus, masina, telefon mobil, laptop

Descrierea companiei

CAEN 1039 - Conservare si prelucrare fructe

Expirat
Agent Vanzari  -  ITALPROD